Zamknij

Napisz do nas


Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Adres e-mail
Treść wiadomości

Strona główna > Rekrutacja

Rekrutacja

W chwili obecnej Poprostupraca.pl zajmuje się pośrednictwem pracy, poszukując najlepszych kandydatów spełniających wymagania na oferowane stanowiska pracy. Znakomicie rozeznany, rynek pracy w Polsce oraz własna baza osób poszukujących pracy bądź chcących ją zmienić, pozwala nam na skuteczne pozyskiwanie odpowiednich kandydatów.

Stosujemy narzędzia i techniki pozwalające dokonać rzetelnej oceny kandydata, zarówno pod względem kompetencji merytorycznych, jak i profilu cech osobowości prognozujących osiąganie sukcesu na danym stanowisku.

Ekonomia skali mówi o tym, że agencja zatrudnienia jest w stanie przeprowadzić cały proces taniej niż klient mógłby dokonać tego samodzielnie.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z PRZEPROWADZONEJ REKRUTACJI:

  • oszczędność czasu i pieniędzy, jakie pochłonęłoby samodzielne przygotowanie ogłoszeń, ich emisja, zbieranie i selekcja dokumentów, wstępna weryfikacja kandydatów, rozmowy kwalifikacyjne, testy i sprawdzanie ich referencji;  
  • optymalne dopasowanie kandydatów do wymagań danego stanowiska pracy
  • obiektywna i kompleksowa ocena kompetencji wybranych kandydatów;
  • dyskrecja i poufność procesu rekrutacyjnego;
  • możliwość skoncentrowania pełnej uwagi na strategicznych celach biznesowych firmy.

PRZEBIEG PROCESU REKRUTACJI:

1 BADANIE POTRZEB KLIENTA
(wspólnie określamy profil poszukiwanego kandydata, wymagania co do pracownika oraz warunki jego zatrudnienia)

2 AKCEPTACJA PROCESU REKRUTACJI
(podpisanie umowy o współpracę)


3 PRZEPROWADZENIE NABORU KANDYDATÓW
(tworzymy profil poszukiwanego pracownika oraz opis stanowiska i miejsca pracy. Nabór kandydatów odbywa się za wykorzystaniem portali pracy oraz bezpośrednim kontaktem osobistym lub telefonicznym z potencjalnymi kandydatami)

4 SELEKCJA ODPOWIEDNICH KANDYDATÓW
(selekcje przeprowadza specjalista ds. rekrutacji i doradztwa zawodowego w formie indywidualnych rozmów z kandydatami)

5 WERYFIKACJA REFERENCJI
(referencje przedstawione przez wybranych kandydatów zostaną zweryfikowane w formie wywiadu bezpośredniego oraz wywiadu telefonicznego)

6 PREZENTACJA WYSELEKCJONOWANYCH KANDYDATÓW
(klientowi przedstawione zostaną profile kompetencyjne najlepszych kandydatów spełniających wymagania, ułatwiające podjęcie decyzji o wyborze odpowiedniej osoby. Należą do nich istotne dane personalne, oceny z poszczególnych etapów rekrutacji oraz uwagi, które mogą mieć wpływ na podjęcie decyzji)