Zamknij

Napisz do nas


Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Adres e-mail
Treść wiadomości

Strona główna > Referencje i Nagrody

Referencje i Nagrody


Srebrne Godło Najwyższej Jakości 2013 - Zarządzanie Najwyższej Jakości

Godło Najwyższa Jakość - Quality International 2013, 2012 w kategoriach: IQ - Order - Zarządzanie Najwyższej Jakości oraz IQ Services - Usługi Najwyższej Jakości - wyróżnienie przyznawane przez Wydawnictwo Forum Biznesu pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000. Godło, medal i certyfikat są potwierdzeniem, że oferowane przez Europejską Grupę Doradczą usługi edukacyjne i doradcze są najwyższej jakości.

 

 

 

 

Złoty Certyfikat Rzetelności 2013

Wyróżnienie przyznawane przez Krajowy Rejestr Długów, będące świadectwem uczciwości i solidności, potwierdzone zadowoleniem klientów. Legitymujące się nim firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi konkurentami, ale także swój wpływ na jakość polskiej gospodarki.

 

 

 

 

 

 

 

Przyjazny Pracodawca 2012

Wyróżnienie otrzymane w konkursie “Przyjazny Pracodawca” w ramach projektu „Flexicurity – szansą na zrównoważony rozwój rynku pracy” Organizatorem projektu była Wielkopolska Izba Rzemieślnicza oraz Firma Doradztwo Społeczne i Gospodarcze. Nagroda jest potwierdzeniem, że Europejska Grupa Doradcza oferuje swoim pracownikom satysfakcjonujące rozwiązania w zakresie godzenia pracy zawodowej z życiem rodzinnym.

 

 

 

 

 

 

 

  GAZELA BIZNESU 2011

Europejska Grupa Doradcza znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Została wyróżniona w rankingu Gazela Biznesu przeprowadzanym przez Dziennik Gospodarczy „Puls Biznesu”.

 


CERTYFIKAT RZETELNOŚCI 2011

Europejska Grupa Doradcza została wyróżniona "Złotym Certyfikatem Rzetelności" - nagrodą za całokształt i wiarygodność firmy, potwierdzoną zadowoleniem klientów, a przyznawaną przez Krajowy Rejestr Długów. Lista odznaczonych Złotym Certyfikatem składa się z najlepszych firm. W ten sposób doceniane są przedsiębiorstwa, które przyczyniają się do tworzenia wysokich standardów funkcjonowania na rynku.EUROCERTYFIKAT 2010 - w kategorii Certyfikat Zarządzania Firmą

Posiadanie tego wyróżnienia jest sygnałem dla innych podmiotów, że mają do czynienia z odpowiedzialnymi, liczącymi się na rynku partnerami. Po pomyślnym przejściu trzystopniowej oceny, dokonywanej przez specjalistów z dziedziny prawa, zarządzania i księgowości, Europejska Grupa Doradcza może powiedzieć o sobie, że jest wiarygodna i rzetelna. Jej partnerzy i kooperanci zyskują natomiast gwarancję uczciwości nagrodzonych.

 

 
GEPARD BIZNESU 2008

Europejska Grupa Doradcza znalazła się w ścisłym gronie 20 najdynamiczniej działających firm. To wyróżnienie przyznawane przez Instytut Bankowości Spółdzielczej  jest uhonorowaniem profesjonalizmu działania, jak również wysokiej jakości usług edukacyjnych i konsultingowych oferowanych przez EGD.